Vše pod jednou střechou

Úvod:

     Naší filozofií je nabídnout každému zákazníkovi ucelený balík souvisejících služeb a zajistit koordinaci jednotlivých řemesel tak, aby veškeré dodávky a montáže navazovaly na sebe bez zbytečného prodlení a s potřebnou logikou. Tím je zkrácen čas realizace prací na minimum a ve výsledku je optimalizována i cena prací.

     Na počátku musí být vždy detailní návrh řešení rekonstrukce bytu. Vše do sebe musí zapadat. Nelze navrhnout prováděcí plán elektroinstalace bez znalosti budoucího vybavení bytu nábytkem. Nelze provést vývody pro vodovodní armatury v koupelně bez znalosti rozměrů a skladby obkladů a bez znalosi výběru zařizovacích sanitárních prvků. A takových věcí je samozřejmě mnohem více...

     A proto nabízíme kompletní servis. Disponujeme kompletním realizačním týmem (projektanti, elektrikáři, instalatéři, zámečníci, zedníci, obkladači, sádrokartonáři, malíři, truhláři, zásobovači atp.). Pro zákazníka je to pouze výhodou. Veškerá odpovědnost za zakázku je na naší straně.

     Zde naleznete odkazy na jednotlivé profesní součásti stavby. V těchto článcích se podrobněji věnujeme konkrétním profesím, upozorňujeme na různé možnosti při realizaci stavby a doporučujeme osvědčené řešení.

Elektroinstalace     ELEKTROINSTALACE

 

Instalace     VODOINSTALACE, KANALIZACE

 

Topení     TOPENÍ, KLIMATIZACE, REKUPERAČNÍ VĚTRÁNÍ

 

Koupelny     KOUPELNY

Podlahy     PODLAHY

Aktuálně si web prohlíží...

Právě přítomno: 5 hostů a žádný člen

  • Počasí Praha +

    Radar bouřky
  • 1