Oprava a rekonstrukce bytu

Vítáme Vás na internetové stránce www.opravabytu.cz.  Máte-li zájem o částečnou opravu bytu nebo kompletní rekonstrukci, tak jste tu správně. Naše společnost realizuje celkové rekonstrukce bytů, ale samozřejmě také částečné opravy. V případě, že rozsah stavebních prací vyžaduje vydání "Stavebního povolení" nebo podání "Ohlášení stavby", naši projektanti vše zařídí. Jaký je postup opravy nebo rekonstrukce bytu s námi, se ve zkratce dozvíte ZDE.

     Vaše poptávky můžete zaslat pomocí elektronického formuláře,  e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na čísle 283870824 nebo 777214506.

     Internetové stránky www.opravabytu.cz  jsou zpracovány tak, aby jste po jejich přečtení získali co nejvíce informací o problematice rekonstrukce bytu. Je totiž velmi důležité vědět, co Vás při opravě Vašeho bytu čeká a nemine. Velmi důležité je vše naplánovat tak, aby se před započetím stavebních prací vědělo, co a jak se bude dělat a jaký by měl být výsledek prací. Veškeré vybavení bytu by mělo být před započetím prací pečlivě vybráno, tak aby se veškeré instalace elektrorozvodů, vodovodu, kanalizace atp. instalovaly cíleně na konkrétní místa. Vyhnete se pak vícenákladům na předělávání již hotových prací.

     Naše společnost se věnuje rekonstrukcím bytů, rodinných domů a nové výstavbě již 22 let. Za tuto dobu jsme realizovali stovky zakázek a naši zákazníci nás doporučují svým známým, za což jim i touto formou velmi děkujeme.


Zde naleznete grafické odkazy na tématické články:
 

Aktuálně si web prohlíží...

Právě přítomno: 11 hostů a žádný člen

  • Počasí Praha +

    Radar bouřky
  • 1